| imortal a întrebat:

Craciun Fericit! ce v-a adus mosu?

7 răspunsuri:
| imortal explică:

Bai sensei esti tare rau rolling on the floor) nu pot sa ma abtin din ras laughing))

| imortal explică:

Ma bucur pentru voi, dar nu mi-ati spus ca v-a adus si zambetul pe buzewinking la anul si mai bine

| ralucaralu a răspuns:

Multumesc la fel. Mi-a adus o pereche de cercei de argint, o caciula foarte draguta si altele.

By AlinoOtsa

| Demise a răspuns:

Mie mi-a adus un telefon Nokia, dulciuri, o carte, bani, un cangur de plus happybig grin

| NomberOne a răspuns:

La fel si tie. mie mi-a adus multe haine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu stau la bloc si nu am cos pe care sa-si dea drumul. In situatia asta unde sa-si dea drumu? Cred ca si-a dat drumu in fata blocului rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imortal tongue