| Cretaker a întrebat:

Craciun fericit, lol.

http://img535.imageshack.us/img535/1120/tpumoviepart6.pn g

also, additional bonus music: http://www.mediafire.com/? mjhc8s4taus5c7h

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

Genial! ...ca de fiecare data. Melodia a completat cu succes aceasta poveste. M-am simtit ca la premiera Titanic-ului. Foarte emotionant, foarte tare... Desenele sunt tot mai profi, iar povestile - tot mai interesante. Ai evoluat foarte mult. Bravo!
Multumesc, Cretaker (pentru tot)! You are the best!

83 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Epic man! :...am ras de ma cacai pe mine la faza cu userul anului!

NOname
| NOname a răspuns:

Are dreptate TudorrrrHoHoHo. Intr-adevar, la sfarsit scrie:
"...sau mai continua? cine stie.".
Mersi, Cretaker (pentru speranta)!

| Bastet a răspuns:

Oh, holly LOL!laughing a fost dragut... mi-a placut happy
ce fata i-ai dat brigaeleilaughing a fost neasteptat... rolling eyes cum ai putut face un asemenea final?laughingo sa o pierzi pe Ilovecretakerlaughing

Sarbatori fericite, Cretaker! let the Holly LOL be with you!laughing

Răspuns utilizator avertizat
| Malvina24 a răspuns:

Foarte frumos, mi-a placut!

| Sconcsiş a răspuns:

Urmatoarea de Pasti?

| Pralină a răspuns:

Tare! A fost super dragut bine realizat dar ma asteptam la alt sfarsit din parea tahappyoricum super dragut! Bv! Data viitoare pot sa apar si euhee hee-laughing

| Cretaker explică:

Baieti, tocmai jucam LittleBigPlanet si trebuie sa va spun ca, creeaza dependenta, e 4:15 si inca joc.

De asemenea, meh, nu stiu despre comic.
Poate or mai aparea, altele, new fresh storyline/plot

| Cretaker explică:

I feel loved, for some reason.

| Cretaker explică:

>pot face TPU The Movie 2 : Reintoarcerea?

prin 'pot face' se intelege ca te ocupi tu de TOT. (Desenat, povestioara, cam tot tacamul)
Ceea ce eu unul sunt chiaaaar de acord.

| Cretaker explică:

Ba da, Loome, te compari.

| Aero a răspuns:

Chiar daca ai incetat(sau nu) cu TPU:The Movie...ai face bine sa ne mai bucuri si cu alte creatii in continuarewinking
Craciun fericit!

| JustMeBăi a răspuns:

Foarte frumos finalul...baiatul asta se perfectioneaza pe zi ce trece omule, pe zi ce trece...

| Pisicuța a răspuns:

Craciun Fericit si tie happy
Si totusi super fel de a termina un comicwinking

| Pisicuța a răspuns:

@CretakerLover altu/alta de genu ILoveCretaker...cati mai sunteti mai vere?

| Deyutza a răspuns:

In sfarsit a aparut si ultima parte (desi nu vrem sa fie ultima!) e soOperbwinking aa... Sarbatori fericite si la multi ani!

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Nu am crezut ca ai putea sa introduci in filmuletul acesta care nu iti aduce bani, doar satisfactie, atat adevar! esti cel mai bun. sarbatori fericite tuturor>big grin

| marrr a răspuns:

Oooo, deci aici este!

| Tourniquet a răspuns:

Super! Vai de mine, bestiala partea a-6-a!
Nu am aparut in ea, dar mi-a placut mult de tot...
Merry Christmas, Cretaker! Poti sa faci pana la partea 100? puppy dog eyes rolling on the floor
Te rugam! [bine, am luat-o razna]
Craciun fericit!

| Loome a răspuns:

Am copiat imaginea, si am editat partea cu "sfarsit". Intradevar, scrie "poate mai continua, nu stiu" sau ceva in genul...
Oricum, daca se termina, pot face TPU The Movie 2 : Reintoarcerea? big grin

| Loome a răspuns:

Cretaker explică:
>pot face TPU The Movie 2 : Reintoarcerea?

prin 'pot face' se intelege ca te ocupi tu de TOT. (Desenat, povestioara, cam tot tacamul)

Ceea ce eu unul sunt chiaaaar de acord.

>Ma bag. De revelion, cred ca e gata.

| Loome a răspuns:

Http://img84.imageshack.us/img84/83/lolgd.png
Just saying.
I made a promise.
Oricum, nu ma compar cu tine, cretaker.

| Wilder a răspuns:

A iesit tare misto!

| FuegoJr a răspuns:

Craciun Fericit! Si eu pe acolo prin comic laughing Bravo Cretaker si mersi ca m-ai bagat si pe mine. Sarbatori Fericite la toti!

| Psihiatra a răspuns:

:bd esti tare, omule!

| CriCri a răspuns:

Bravo, Cretaker.Ai reusit din nou sa ne inveselesti ziua.Iti multumim si sarbatori fericite!

| CristalClear a răspuns:

Cel mai tare personaj e iustinel laughing)))) LOL. Ce sfarsit misto...

| Genius21 a răspuns:

Multumim Cretaker, un Craciun Fericit si la mai multe comic-uri