| OoMPăLoOmPăGotSuspended a întrebat:

Cred ca am intrat in depresie. Care sunt simptomele depresiei?

(nu e deplasata intrebarea. categoria e)

T/A gays!

6 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Razi incontinuu

| Kazimir a răspuns:

Pai iti creste par in palme... asta e primul semn
apoi o sa iti curga mucii precum amazonu si o sa bocesti in timp ce urmaresti pe net un porno ("dar vai nu are anal? crying((" )
ti se bifurca si limba si o sa-ti creasca pana iti atingi sfarcurile. nu te teme nu ii creste limbii niciun tep si o sa poti da cu ea linistita pe tate... si ultimul semn: o sa-ti vin sa arzi toata plantatia de marijuana a lu Mufla straight face

| MasterOfDisaster a răspuns:

Pai.cand pui intrebari de genu asta, ai intrat in depresie.

Răspuns utilizator avertizat
| Criiiiiiiis a răspuns:

Tu indrgostit`o, ti-a dat cineva bocancii iar tuu ai facut depresie.
P.S: Fara suparare. Eu am scris asta iar tu ai citit!

| mikilaina a răspuns:

Salutare,
Simptomele depresiei variaza in functie de severitatea tulburarii - de la indispozitie, simple insatisfactii pana la ganduri negre. Recomand cu incredere sa consultati un psihoterapeut sau sa apelati la unul care ofera consiliere psihologica online. Eu accesez cu incredere site-ul www.topexperti.ro - site specializat pe psihologie. Aici am gasit articole dragute si utile, dar si raspunsuri si indrumari la problemele de natura psihologica. Oricand ma confrunt cu cateo problema trimit repede un mail unui expert primesc raspunsul in cel mai scurt timp.
Iti recomand sa cauti rezolvare problemelor tale la persoane avizate, care stiu ce spun si ce fac... Iti doresc multa sanatate si liniste interioara.