| larybesk a întrebat:

Am intrat pe internet si am scris pe google simptomele depresiei! Ma regasesc in cea mai mare parte a simptomelor! Ar trebui sa ma ingrijorez? Ce sa fac?

4 răspunsuri:
| deeadragutza2 a răspuns:

Ar trebui sa te duci la un psiholog cu el poti sa vb orice.

| AndreeaKatherine a răspuns:

Nu ar trebui sa te ingrijorezi, pentru ca nu toate persoanele prezinta aceleasi simptome.Insa daca tu consideri ca ai nevoie de ajutor, te-as sfatui sa te duci la un specialist, cum ar fi un psiholog.Doar el este in masura sa iti puna un diagnostic si, daca situatia o cere, un tratament. Sper ca ti-am fost de folos. happy

| larybesk explică (pentru AndreeaKatherine):

Multumesc foarte tare happy

| AndreeaKatherine a răspuns (pentru larybesk):

Nu ai pentru ce! happy