| anonim_4396 a întrebat:

Credeti ca domnisoara are sanse sa castige miss romania 2012? eu ii tin pumnii si cred cu toata speranta ca va lua locul 1. http://cocalari.com/wp-content/uploads/2012/01/doar-drea pta.jpg

Răspuns Câştigător
| yoshiXD a răspuns:

Ma daca inclini putin capul, inchizi un ochi dupa aia
si pe celalalt
nu arata asa rau.

11 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

Aveţi grijă că e fată mare...Nu vă riscaţi!

| AlinaaAli a răspuns:

Asta nici sa stea in public la miss Romania 2012 nu o sa aiba voie laughing)

| Dumnezău a răspuns:

Photoshop level: 69

| AnneBre a răspuns:

Frumoasă e, ţâţoasă e, forme are (şi încă câte), deşteaptă probabil e. Ce vreţi mai mult de atât!?

| Nuvăsufăr a răspuns:

Încă aştept linkul cu acea domnişoară. waiting

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Cred ca aceasta fata chiar are sanse laughing sa imi dai adresa ei de facebook sa ii dau like ca poate o ajuta laughing si chiar ar avea sanse locul 1.

| CoMyYySiAtat a răspuns:

Da, locul 1 (din coada)!

| CioCĂlătiCăăă a răspuns:

Chiar m-ai facut la inceput sa cred ca-mi vei arata o fata frumoasa happy...

| MyObsessionStaPeContulAstaOLuna a răspuns:

Este un exemplu bun ca să ne reprezinte România.

| Autumnfeelings a răspuns:

Frumoasa ca musca(musca is so ugly)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Uuu, are tate, ca altfel credeam ca e barbat.