| Nefy a întrebat:

Credeti ca oamenii vor pasi vreodata pe soare? Ieri visam cu ochii deschisi si ma gandeam cat de nebuneste suna in trecut sa spui ca vom ajunge pe luna sau marte. Ma intrebam asa... daca credeti ca o persoana va pune vreodata piciorul pe soare asa cum l-am pus pe luna...Adica stiu, e fierbinte acolo dar daca s-ar duce pe timp de iarna cand soarele e mult mai rece (cam cu 50 de grade) pun pariu ca ar putea-o face.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Clar ce-i care au raspuns au uitat ca au intrat la T/A -_- laughing) si ca sa iti raspund la intrebare :* ar putea merge noapte cand soarele se stinge doar ca la venirea zilei daca nu au decolat se vor topi laughingwinking

12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Uite o idee faină pentru sinucidere: să mergi pe soare.
Așa vreau să mor. :3

| Zenithf a răspuns:

Posteaza asta pe mioritice, nu pe TPU, oricum, am LQL (Q ca-s la servici). laughing

suntserios
| suntserios a răspuns:

Sper ca e o gluma

"dar daca s-ar duce pe timp de iarna cand soarele e mult mai rece"

si nu ca nu ai nici cele mai elementare cunostinte de geografie

| OnuOnulică a răspuns:

E imposibil sa faca asta.

| AtateaConditii a răspuns:

Mai mari sansele sunt daca merg noaptea in anotimpul iarna si decolez din Alaska. Sigur voi supravietui pe soarelaughing imi iau si un frigider si gata pun steagul Romaniei acolo.

| LordBolton a răspuns:

Http://www.reactiongifs.com/wp-content/uploads/2013/03/joker.gif

Ma mir ca nu nu te-ai gandit sa mergi pe Pluto vara.;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eşti un mare geniu până şi Tesla e invidios.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nefy mergi mai des la scoala, pune-ti creierul la munca (daca nu cumva e prea tarziu) si o sa-ti dai seama ce imbecilitati scrii.
Ma mir totusi ca nu te-ai gandit sa te duci pe soare cand e noapte! laughing))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai acesta! Pe ce planeta traiesti? Eu am cumparat 2 hectare pe soare, mi-am facut o casuta de vacanta si am inceput sa cultiv porumb.Deocamdata ma descurc binisor, ai tai bine mercii? aha, las' ca-i bine

| motan444 a răspuns:

Sosarele e o stea care arde in continuu cum sa pasesti pe ia e imposibil

| TOTO54 a răspuns:

Esti prea copil! Sincer nici la 5 ani nu aveam o judecata atat de haotica! Sper ca nu ai mai mult de 7! Deci in primul rand nu soarele este cu 50 de grade mai rece ci pe pamant este cu aprox 50 mai rece pe sezonul de iarna datorita soarelui care este la distanta mai mare de pamant si astfel se transmit razele solare mai greu deci e mai frig.Dar soarele are aceeasi tempera indiferent de anotimp :))! Asta e 1.Si 2 imi pare rau sa te dejamagesc dar oameni 100% nu au pasit pe luna..in 1969 cica ar fi ajuns Americani pe luna :)), inainte de 1969 americani au avut nenumarate accidente in tentativele lor de a lansa RACHETE! (NICI MACAR IN SPATIU NU PUTEA SA AJUNGA) pe cand URSS ajungeau pe atunci in spatiu(au lansat si primul satelit) apoi brusc americani din CIUDA pe URSS au trucat (inscenat video) calatoria pe luna! CE PROST SUNA (inainte de 1969 nu puteau sa paraseasca nici pamantul si hop top in 69 sunt pe LUNA :))) ). Inca o chestie tu stii ca americani chiar si acum cativa ani au omorat cu trimiterea in spatiu multi oameni!? SI sa interzis pe motiv ca sunt incapabili, si omoara oameni! Sincer pe Luna nu o sa ajung nici odata! Uite iti dau si un material de pe youtube despre cat de falsa este filmare de pe luna :)) (Umbre din 3 parti :)) ) ca si cum pe luna ar fi 3 sorii!:)) Prostia inventata ca pe luna nu este gravitatie, si multe alte dovezi! AMERICANI ASTIA SUNT NISTE MINCIONO ORIBILI, chiar si TURNURILE GEMENE SI LE-au doborat singuri ca sa atace Arabii si sa le fure petrolul si alte lucruri! http://www.youtube.com/watch?v=PhLzMQKyYPQ

| Dyana77 a răspuns:

Doamne ferește rolling on the floorSoarele e la fel de fierbinte tot timpul anului, pamantul se învârte în jurul lui;]