| DebbyBR a întrebat:

Credeti ca s-ar intampla asta :))?

:)

http://i.imgur.com/hHOyQ.png

Răspuns Câştigător
| Pisicuța a răspuns:

Nuuu...I-a stai putin, furnicile mele mutante au scapat din borcan?!
Oopps...my baad big grin.

Dar, serios vorbind, daca ar fi atat de destepte ar putea[doar pot sa care de 10 ori greutatea lor, nu?]

| Pisicuța a răspuns (pentru Pisicuța):

Pierse din trecut, îți transmit un mesaj din 2015:
u suck
ia*
de unde naiba cratima aia?

26 răspunsuri:
| Bya132 a răspuns:

Bunăăăă

Invazia furnicii rolling on the floor

| Bastet a răspuns:

Deci...e un moment rau sa zic ca nu am ochi?

Răspuns utilizator avertizat
| pinguinuVerde a răspuns:

Înseamnă că mulţi ar fi morţi deja... lol

Mi-e frică, mai ales ştiind că [,] calc peste 50 de furnici pe zi... Minim.Mi-e să nu se răzbune.

| Pralină a răspuns:

@Pisssycutzza am ochi caprui.Cui i-am mai fur(r=m)at inimalaughing?
Huh care ii ala indragostitu` de mine?laughing

Răspuns utilizator avertizat
| JustMeBăi a răspuns:

Brigada Furnicus Invazius.

| Pisicuța a răspuns:

@Deea03 coincidenta? si euhee hee, da ma rog ii am verzi spre carpui[toata lumea cand se uita la mine zice ca am ochi caprui, daar in fine doar daca se uita de aproape vede ca ii am verzi].

| Pisicuța a răspuns:

@mhn24oclock ochi caprui-fura inima oricui devil
ochi verzi-niciodata sa nu-i crezihee hee

| Pisicuța a răspuns:

@ColecționaraUrășteCampaniaTpuRevive deci eu sunt pe jumatate ce-ai zis tu?

| Pisicuța a răspuns:

@Reedy,oh Reedy, you're so right!

| Pisicuța a răspuns:

@ilinka14 nu stiu laughing da stiu ca am ochi verzi-caprui.deeci fur inima nu chiar oricui si sa nu ma crezi cateodata...lol, asta e cand ai amestec.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Ochi albastri-cu.ru' broastii

| ăăăă a răspuns:

Bineinteles devil

intr-o zi eram la bunici si urmaream furnicile...dar au inceput sa fuga de mine asa ca m-am ascuns de ele ca sa nu ma mai vada ( dar eu le vedeam smug )...si le-am vazut ca FURNICA SEF plauia sa distruga lumea devil.de atunci am urat furnicile laughing))

P.S. foarte tare desenu' rolling on the floor))))

Răspuns utilizator avertizat
| Deea03 a răspuns:

Fata are ochii verzi happy... Si eu am ochi verzi. laughing

| Mera a răspuns:

E o coincidenta ca fix cand citeam asta la stiri se spunea despre o femeie care a fost gasita injunghiata?
E o coincidenta, nu? Trebuie sa fie o coincidenta! Spune-mi ca e o coincidenta!

| DebbyBR explică:

Debby, Awe, Woogye -sau ce prenume am mai avut- din trecut care a făcut comicu, si eu am un mesaj din 2015:

what in shrek's name is up with that grammar dawg?

| Rayyy a răspuns:

Buna,
Nu, nu prea cred! Dar interesant desen oricumwinking

| zalisa a răspuns:

*cei mai deștepți oameni sunt cei cu ochii căprui*
*blushing*

| girl99as_7693 a răspuns:

Nu prea cred

| nonna a răspuns:

Nu dar imi place mult ideea talaughing

| Alleecs a răspuns:

laughingti-o iesit fain

| xElenaH a răspuns:

I don`t know(nu stiu) si nici nu prea cred laughing

| Gabica a răspuns:

Nu prea cred, dar daca ar fi putin mai inteligente poate chiar ar reusi sa stapaneasca planeta!