| LikeARollingStone a întrebat:

Credeti ca sunt nesuferita?

Răspuns Câştigător
| getutageo a răspuns:

Deci cred ce te-ai certat cu cinevawinking este posibil ca acea persoana sa fi spus la nervi ca esti nesuferuta si daca a spus asa ceva nu a spus o cu rautate...din punctul meu de vedere nu exista persoane nesuferite si mai putin placute si cum au spus si restul persoanelor trebuie sa cunosti bine o persoana pentru ati spune punctul de vedere despre ea

12 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Poate.Atata timp cat nu te cunosc, cam habar n-am.

| DaVà a răspuns:

Ce ma enervează astfel de întrebări

| Șâret a răspuns:

Îhî.Nu te cunosc but whatever.

| BlackVeil a răspuns:

Te urasc.

| AlQaeda a răspuns:

Neah' nu esti nesuferita. Asa esti tu >big grin

| Cereala a răspuns:

Mdaa se mai intampla tipa

| MimiPopescu a răspuns:

Crezi ca ne pasa?

| Me_3490 a răspuns:

Nu te cunosc deci am sa zic ca "Nu".Pwp!:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel puțin pe TPU...*turbat mode on* daaaaaaaaaaa...aaa *turbat mode off*

de-adevăratelea, întreabă-ți neamurile, prietenii (dacă ai).

| Pandaaaaaaaa a răspuns:

Poate.

| ioanalexandru a răspuns:

Draga mea,
nu te pot cataloga pana cand nu te cunosc. daca e, scrie-mi pe privat

| adb a răspuns:

Implicand ca suntem la t/a? -__-