| ---droid-kid--- a întrebat:

Care ma uraste? stiu ca am fost nesuferita! SCUZE!sadsadsad

11 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Eu nu urasc, detestlaughing
Dar...nu am nimic cu tine... ce s`a intamplat?thinking big grin

nony
| nony a răspuns:

Aici esti o persoana virtualá. urata sau iubita de persoane virtuale. te incalzeste cu ceva daca te iubesc eu?
Eu te iubesc love struck.esti mai fericitá acum?

cami
| cami a răspuns:

Din contra, mie-mi-ai fost de ajutor.

| SweetCandy a răspuns:

Nu te urasc, insa intr asta posteaza-le pe sitehappy

| inna a răspuns:

Nu te urasc happy

| Gabry a răspuns:

Nu te urasc, nu am de ce sa te urasc! Mie imi placi mult>big grin

| AvalohAlyn a răspuns:

Ce, cum, ce, unde? Ce ai facut?laughing Buna. Incantat.

| FearNoEvil a răspuns:

Ce-ai mai wazgalycy? Cand ai fost nesuferita? Sa-nteleg ca-ti faci de cap cand nu-s eu p-aci?winking laughing

| Chuck a răspuns:

Habar n-am cine esti. confused

| bruno9432 a răspuns:

Daca imi spui intai ce ai facut... iti raspund si eu la intrebare big grin

| ---droid-kid--- explică:

Poi fazele cu intrebarile mele de r*hat!
zi intrebarea aia cu "dc numai mie mi se int toate kk**rilecrying