| Foxyyyy a întrebat:

Cu ce esti imbracat/a?

60 răspunsuri:
| Aiwendil a răspuns:

Haine.

| Weedier a răspuns:

A,păi cu nimic laughing

| robijam a răspuns:

Articole vestimentare.

| KRIIIX a răspuns:

Cu stil! rolling on the floor))

| Foxyyyy explică (pentru KRIIIX):

Oo da, boss de boss!

| Iulia250711 a răspuns:

Cu nutella

| luby a răspuns:

Cu haine

| KRIIIX a răspuns (pentru Foxyyyy):

Nu te gaaaaaaaaandi ca's cocalar! straight face Dar nimeni nu are haz de aici? Adica. ceva mai nou decat " Haine, articole vestimentare. " chestiile astea? :*

| Foxyyyy explică (pentru KRIIIX):

Stai linistit, nu m-am gandit.Nu voiam sa te ofensez, daca voiam te faceam cocalar direct laughing.Am observat lipsa de imaginatie si eu happy

| umbrax a răspuns:

Cu oase si nutella

| Foxyyyy explică (pentru KRIIIX):

Apropo,in poza tu esti machiat cu mov la ochi sau mi se pare?straight face

| aveam14ani a răspuns:

Nuditate. smug

| NoName0011 a răspuns:

Cu ce crezi?!

| MemeGame9 a răspuns:

A pai pantaloni negri, tricou negru, sosete negre...Si sub ele, NUD!winking

| Foxyyyy explică (pentru NoName0011):

De unde sa stiu?!

| NoName0011 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Ce mai intrebare, cu ce altceva in afara de haine as putea fi imbracata?! .....Imbracata...imbracaminte.==> haine.rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| Andraaaaaa14 a răspuns:

Pijamale.

| Foxyyyy explică (pentru NoName0011):

E la t/a intrebarea in caz ca nu observi, daca n-ai imaginatie deloc si nu-ti convine te poti abtine de la raspuns.

| FireOfSerenity a răspuns:

Biciul si chilotii tanga sunt imbracaminte?

| NoName0011 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Poate sa fie la T/A dar nu e deloc amuzanta intrebarea.

...ce raspuns sa primesti la o astfel de intrebare?!laughing.

| Foxyyyy explică (pentru NoName0011):

Normal ca nu e amuzanta, eu astept raspunsuri amuzante.Am primit raspunsuri mai bune ca ale tale de 100 de ori, cum ziceam, unii au imaginatie spre deosebire de tine.
chiar ma pui sa repet? Daca nu iti place cine te obliga sa raspunzi? Wtf straight face

| Foxyyyy explică (pentru FireOfSerenity):

Chiltoii da, biciul e un accesoriu. laughing

| OskarRM a răspuns:

De obicei mă îmbrac în frunze, dar acum e iarnă şi mi-au căzut frunzele.

| OskarRM a răspuns (pentru MemeGame9):

Da' inexprimabilii negri de ce lipsesc, ă?

| CannbalCorpse a răspuns:

Pijamale vorbăreţeeee.

| Foxyyyy explică (pentru aveam14ani):

Am sa pun mana la ochi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu adidaşi.

| PedoBarbie a răspuns:

Fără şosete.