| ĄŇÐİ a întrebat:

Cu cine ati vorbit ultima oara la telefon? P. S.:T\A

33 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cu *abonatul solicitat nu este disponibil*

| Bya132 a răspuns:

Telefonu-i descărcat straight face

| Dash a răspuns:

Casuta Vocala

| NOBODY a răspuns:

Cu tanti 333

| NOBODY a răspuns:

și cu Pedobear.e de treabă puștiu.

| DaVà a răspuns:

Cu tine.Mi-a povestit cum stai pe www.pornhub.com mi s-a parut chiar interesant subiectul.

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Stii ca intrebarea ta mi-a dat de gandit?

Răspuns utilizator avertizat
| AudImagini a răspuns:

Cu mata si cu tot neamu' ei de la valerica'n sus

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Cu Iepurasu de Paste...A zis ca el si Mos Craciun vor sa se faca hip-hop-peri laughing)

| MikiPiki a răspuns:

M-am sunat singur si am aflat ca suna ocupat

| SaintJimmy a răspuns:

Mi-au zis niște amici să sun la 666 că e numărul nujcui și să văd cine răspunde.
A răspuns un tip simpatic, a zis că ne vedem sâmbăta viitoare.

| sceptic a răspuns:

Eu am vorbit singura

| Loome a răspuns:

Cu mă-ta natură

| ELD a răspuns:

Cu Hannah Montana...[ laughing ] Care vrea numarul ei?

| AliceInMordor a răspuns:

Cu elodia,,, a zis ca e suparata pe dan diaconescu...

| Bylok a răspuns:

Am vorbit cu Elodia... zice ca se distreaza de minune cu Maummar al-Gaddafi ciuruind libienii laughing ce mai viata...o traieste din plin laughing

| CiufulitaSaSaturatDeMuste a răspuns:

Cu giastin biberon

| BiaSiAtat a răspuns:

Cu Mahomed al dilea.Mi-a zis ca are razboi cu Stefan Cel Mare. Zicea ca te uraste pentru ca esti de partea lu stefan... Vreti cumva numarul lui? Asa si azis sa va duceti in razbooi ca este suparat!

| PastilutsaCuEfecteLacrimogene a răspuns:

Cu bill gates si dumnezeulaughing

| Papusicaaaaaa12321 a răspuns:

Cu moartea

| ღΡøяŧόćαІάάάㄨρùғάяίήάღ a răspuns:

Cu Satana, acum 2 minute, a zis ca vine peste TPUlaughing

| PerversuDePeTargulOcna a răspuns:

Practic m-a sunat mama sa-i iau niste prezervative.

| LADYBi2a a răspuns:

Cu telefonul

| RB26DETT a răspuns:

Pai am vorbit cu Sung Kang acum 5 ore si pe durata de 1 minut si 3 secunde, am vorbit eu in engleza cat am vorbit dar oricum mi-a mancat o gramada de minute crying crying crying crying. glumeeesc credeti ca un actor ar vorbi cu un simplu baiat? cine a crezut pana la cuvantul "glumeeesc" sa dea mesaj pe privat.

| Beib a răspuns:

Cu moartea. Era fericita ca s.a cuplat cu Satana! E o femeie foarte de treaba...Mi.a zis sa ma pregatesc ca maine ma duce intr.o excursie luuunga si pe gratis. laughing).

| StarMagda a răspuns:

Cu mama

| Yzzza a răspuns:

Cu tati.

| deeapa a răspuns:

Cu Kitty...
si pentru t/a am vorbit cu mine insusi in somnlaughingm-am visat in gasca scooby doo

| FlOwErPoWeR a răspuns:

Cu mos craciun care avea IPhonelaughinglaughing