| AndreiD a întrebat:

Cu cine petreceti sfarsitu lumii? :))
http://i.imgur.com/1pOsr.png
Nu, nu ma numar prin toti,, baietati destepti cu diploma" ce fac nu stiu cate mii de comicuri pe zi.Acesta este primul si ultimul meu comic.Nu,nu din cauza,, evenimentului". Pur si simplu am vrut sa incerc o singura data.Nu va chinuiti sa dati comentari gen :,, Bai franzela, ce amuzant e ba hahaha, da fundoi" pentru ca nu dau. Ziceti voi ce si cum...
PS:Nu postez in categoria comics deoarece sunt mici sanse sa-mi raspunda cineva cu un IQ mai mare decat diagonala TV-ului lu' tata floarea de la etaju 3.

2 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Ai postat "intrebarea" de doua ori?

| AndreiD explică:

Scuzati ultima faza...Am vrut sa scriu,,,, happy end of THE world''