| TruewordxD a întrebat:

Cum ai reacţiona dacă te-ai trezi in filmul/anime-ul tău preferat?

Răspuns Câştigător
| Neverwas a răspuns:

Dar în orice film și anime care mi-a plăcur vreodată aproape toți mureau la sfârșit!

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Aş lua o riglă şi i-aş măsura coarnele lui Pan. În celălalt caz, i-aş măsura cornul lui Izaya.
Viaţa mea se bazează întru totul pe matematică.

| CinevaNou a răspuns:

Probabil as face ceva de genul >:)
http://www.youtube.com/watch?v=EQrK3UYlzr0

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu talent.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I-aş salva pe toţi tipii drăguţi şi i-aş omorî pe ăia care le-au cauzat moartea. Da, chiar asta aş face.

| FrateleAndrei a răspuns:

Filmul meu preferat este:Jaws(Falci) si este despre un rechin alb deci aici ar veni intrebarea: Tu cum ai reactiona langa un rechin alb?

| nιqєє a răspuns:

Oare? Ganduri pacatoasee...laughing

| Tihulca_Radu_1996 a răspuns:

Lava, as face lana