| Bariel a întrebat:

Cum ati reactiona daca iubita v-ar trezi cu un blowjob de dimineata?

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Olalala delicia, i-as cumpara un inel cu diamant, pe care il doreste inima ei

| Violleta2022 a răspuns:

Ai putea sa-i raspunzi la fel, cu un oral, ca sa-i arati cat de mult o iubesti si tu.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

I-aș arăta unde o jobul.

| mihai69 a răspuns:

Cu o ejaculare.

| CodrutElian1990 a răspuns:

O femeie mergea la serviciu cu umbrela la ea, desi era soare, dar cand se intorcea acasa ploua. Altadata era inorat, dar mergea la munca fara umbrela, iar cand venea acasa era timp frumos.
O colega a observat acest lucru si a intrebat-o de unde stie cum va fi vremea cand se intoarce acasa.
- Pai uite cum sta treaba ii zice aceasta. Eu ma scol prima sa fac cafeaua. Inainte de a ma scula prind scula barbatului cu doua degete si o ridic, apoi ii dau drumul. Daca ea cade spre stanga inseamna ca va ploua, daca ea cade spre dreapta inseamna ca va fi vreme buna.
- Si dac ramane in sus, o intreba colega?
- Pai aia mai e vreme de plecat de acasa?

| Eireann a răspuns:

Ii fac asta din cand in cand iubitului, nu s-a plans niciodata. Mic dejun la pat ii aduc doar cand a baut cu o noapte inainte si e mahmur.

| Marius22222222222 a răspuns:

Depinde cum dorm noaptea

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru Marius22222222222):

Nu imi spune ca te-ar deranja>?

| TFL007 a răspuns:

Minunat daca iti aduce si micul dejun la pat e o zi destul de buna rolling on the floor)

| TFL007 a răspuns:

Cred de asemenea ca ar fi un deliciu sa stiu ca nu ma mai deplasez la wc si ca am sa ''decartez'' in gura ei AR FI GENIAL

| Willis a răspuns:

A doua dimineață, i-aș răspunde la fel. Trebuie să fie și ea cuprinsă de fiori... de plăcere

| Cineva797406016386 a răspuns:

Cred că mi-aș spune: iar se întâmplă ceva neașteptat în viața mea