| Ex89 a întrebat:

Daca te-ai trezi sarutata pe neasteptat de un el cum ai reactiona? big grin

7 răspunsuri:
| MaliciousDeath a răspuns:

Imi aduc aminte de-o faza.laughing
Eram la o aniversare, jucam "adevar ori provocare", si nefiind atenta, mi-am lasat garda jos.Am fost placut surprinsa, dat fiind faptul ca-l cunosteam de mult, si desi nu mai aveam cine stie ce sentimente pentru el(cred c-a fost primul tip de care mi-a placut), mi s-a parut dragut momentul.Ma rusinasem ca naiba.Jeez,i'm old.

| AndyLavy a răspuns:

Daca nu este iubitul meu, i-as da vreo doua de nu s-ar vedea.

| BubbleWhitee a răspuns:

Eu de obicei rămân surprinsă, dar depinde cine e acel "el". Dacă îl plac, mă bufnește râsul de obicei.laughing

| Ex89 explică (pentru BubbleWhitee):

Bine, atunci daca te prind... ^^

| Abbcdd a răspuns:

Nu e nimic exagerat atata timp cat suntem impreuna.

| Ex89 explică (pentru Abbcdd):

Eu ma refeream daca nu esti impreuna cu el, dar totusi sa spunem ca il placi big grin

| Abbcdd a răspuns (pentru Ex89):

Aaa pai daca il plac raman surprinsa smug