| Axel22 a întrebat:

Cum ar fi sa va sune in biserica telefonul; cu melodia asta? http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v =1mjlM_RnsVE

Răspuns Câştigător
12 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Am avut-o cândva ca ton de apel...

| AikkoxD a răspuns:

Având în vedere faptul că pe post de alarmă am nyan cat, ce poate fi mai rău?

| zurick a răspuns:

Eu n-aș avea vreo problemă.
Ar fi mișto.Doar să privesc preotul și pe restul holbânduse ca niste curci. Măcar e bine că nu merg la biserică.

| Ashadow a răspuns:

Sa stii ca nu mai e amuzant daca te si impiedici de prag si cazi si se strang mosii si babele in jurul tau si-ti spun "piei satana(oare trebuia scris cu s mare)".

| AirănMeidăn a răspuns:

Skillet! Ador trupa aia! Ce alte trupe iti plac?

| PedoBarbie a răspuns:

Tare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum ar fi sa iti sune cu melodia asta?
http://www.trilulilu.ro/......emeia-care

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea cred ca cei care merg la Biserica cunosc piesa....adica nu cred ca asculta rock(parca asta-i genu) laughing
Oricum cred ca si-ar cam suci capetele la 180 de grade in directia din care vine sunetul laughing
C-am de asta nu mai merg eu la Biserica... oamenis perversi de fapt ar vrea si ei sa asculte genu asta de piese...dar sunt prost informati si nu stiu genu' laughing laughing laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu ma duc la biserica niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai prostilor? pai la noi insusi popa are muzica asta la sonerie.si el canta la chitara bas.blegilor.asculta zdob si zdup tata ziua.si la slujba pune; hata-hata. tare va mai place shaorma si credeti ca numai voooiii...

| ღBelieveInHopeღ a răspuns:

Nu se va intampla. Ai probleme serioase.