| AndreiP98 a întrebat:

Cum au murit gainile? Incep eu:

Gaina 1 a fost calcata de masina

Răspuns Câştigător
| RheaLustzig a răspuns:

Si ne intoarcem la gaina 1. Deci iti spun sincer ca imi pare rau ca ti-am calcat gaina rolling on the floor

14 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Găina 2 a consumat droguri până a intrat în spital în comă şi a murit
Găina 3 a fost ucisă de câine
Găina 4 s-a pierdut pe la D/S
Găina 5 s-a speriat de mine şi a făcut infarct
Găina 6 s-a înecat în bere
Găina 7 a fost bătută de cocoş în timpul se. ului
Găina 8 a avut nasul înfundat şi a murit pentru că nu ştia să respre pe gură
Găina 9 a murit pe masa de operaţie când încerca să-şi pună silicoane ca să-l impresioneze pe piţiponcul de peste drum.
Găina 10 a fost omorâtă de şcoală şi de temele tâmpite, de la materiile tâmpite date de profesori tâmpiţi...

Heh, mi lene să mai scriu...mă duc să-mi termin temele -_-

| PotcaPădurii a răspuns:

Gaina 12 a murit, dupa ce Alice Cooper a crezut ca gaina zboara si a aruncat-o la finalul melodiei care nu a fost nicio datata inregistrata, Peace & Love, spre public. Cei din primul rand, niste fani in carucioare cu rotile au prins gaina si au sfasiat-o in bucati.
A doua zi in ziare se vorbea despre cum ca Alice Cooper ar fi smuls capul unei gaini pe scena si ca i-a baut sangele.

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Gaina 2 s-a aruncat după găina 1 care era sora si mama ei.
Gaina 3 a tras pe nas pana s-a împușcat.
Gaina 4 si-a taiat venele cu briceagu.
Gaina 5 si-a dat foc.
Gaina 6 s-a aruncat de la etaju 16, ca găina 7 a zis ca nu poate sa zboare.
Gaina 7 s-a aruncat dupa gaina 6.
Gaina 8 s-a spanzurat ca a luat 1 la bac.
Gaina 9 a...

Gata ca iar ma duc maine la școală și îmi omor colegii!

| MyObsession a răspuns:

A descoperit **** şi s-a sufocat.

| Trinitas a răspuns:

Chestia asta imi aduce aminte de 10 nigări mititei.

| ImYourFuckingNightmare a răspuns:

Gaina 8673867528 a murit pentru ca asa a avut ea chef.

| Yep a răspuns:

Gaina 11 a murit ca sa fie in trend ca celelalte gaini.

| Downfall a răspuns:

Gaina 12 a murit pentru ca a prins-o macelarul si a transformat-o in friptutura
tongue

| alabalaportocalala a răspuns:

Gaian 2 a murit din cauza ca gaina 1 a murit inaintea ei!laughingwinking

| NeverAlone a răspuns:

Gaina 98 a murit impuscata de ciac norris.

| Buteerflii a răspuns:

Gaina 13 sa sinucis pentru ca a a vazut ca e ghinionista

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Gainile 12, 13, 14, 15,16,17,18,19, 20 au fost la o petrecere la care erau si gainile 21, 21, 23, 24, 25,26 si se distrau, iar eu am laut mitraliera cu raze laser si am tras in club si le-am facut pe toate friptura! THE END!

| CrimiNNaLBoy a răspuns:

Cred ca am facut o crima...

| crhh a răspuns:

Gaina 2 a tras cocaina...

Întrebări recente