| TURB0X a întrebat:

Cum fac ca pasărea mea zburătoare să devină acea pasăre zboară așa cum osul se preface în os luptător ca să pot deveni o doamnă pisică specială?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caută un os de pisică specială (că dacă ai găsit ăla luptător, mai e și cel de pisică, ce Doamne Iartă-mă?), bagă-il în gât și gata.Cu plăcere (sau nu, nu-mi pasă, că oricum nu-mi dai fundă bulangiule)

7 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Umm... ai greșit medicația drag user, ce maria ai fumat că vreau și eu

| irina4219 a răspuns:

Interesanta intrebare, ce pot sa zic... laughing

| Sofer a răspuns:

Sa o tii din scurt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A mersi boss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Turbox!

| TURB0X explică (pentru anonim_4396):

Salut!
Ne cunoaștem?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Old frends
jwoww here
daca îți mai aduci aminte ))
pustiu și trist la T/A