| Danut4 a întrebat:

Cum face un canibal cura de slabire?
Mananca pitici.
Un canibal catre altul:
-Ti-a placut supa mamei?
-Da, dar o sa-mi fie dor de ea.
Pe o insula plina de canibali naufragiaza un britanic. Fiind un bun cunoscator al diplomatiei, cu timpul, dupa multi ani, devine liderul lor... Intr-o zi unul din ei alearga fericit spre trib, spunandu-le celorlalti cum ca a gasit o tipa superba si vor s-o faca sarmale.
Veselie mare pe insula canibalilor, numai liderul "john" nu era incantat si le spune:
- Fii mei, femeia pe care tocmai ati gasit-o va fi femeia mea, adica nevasta mea! N-o mananca nimeni!
Dupa 1 an, gagica moare de pneumonie. Iarasi fericire mare pe insula.
John:
- Degeaba va bucurati, ca o ingrop!
Pe la 12 noaptea, john aude zgomot. Iese afara din cocioaba si vede canibalii sapand dupa nevasta-sa! O ingroapa iar a doua zi, la 6 metri adancime. La 12 noaptea iar, sa o dezgroape canibalii! John disperat o arde si ce ramane pune intr-o cutiuta mica si o ingroapa. Noaptea iar, canibalii sa o dezgroape.
John:
- Ce mama dracului faceti mah acolo?
- Hai ma sefule, da' mai da-o dracului de treaba, nici macar un ness nu putem sa ne facem?!
Dintr-un avion cuprins de flacari sar pe rand pasagerii cu parasuta exact peste un trib de canibali. Primul care ii vede este fiul capeteniei canibalilor, care fuge repede la tatal sau:
- Taticule, aterizeaza unul gras!
- Gras? Cu varza!
Dupa doua minute:
- Taticule, aterizeaza unul slab!
- Slab? La gratar!
Dupa alte doua minute:
- Taticule, taticutule! Aterizeaza o blonda sexi! Doamne, ce picioare are!
- Blonda, sexi? In coliba!
- Si mama?
- Maica-ta?! Cu orez!

Răspuns Câştigător
| k1nwow a răspuns:

Rapper laughing. "maica-ta?! Cu orez! "laughing Frumos gest Rapper! Multumim pentru bancuri!

4 răspunsuri:
| I'm just me a răspuns:

Foarte tarerolling on the floor

| JoJo a răspuns:

Pe cel cu nessu il stiam laughing
foarte tarelaughinglaughinglaughing

| kiwii a răspuns:

In general bancurile cu canibali sunt cam sadice.Desi nu neg, sunt reusite laughing

| cyufulyky a răspuns:

E super bancu taulaughing