| Arthur a întrebat:

De ce au devenit vegetarieni un trib de canibali din Insulele Rococo?

Răspuns Câştigător
| Barajag a răspuns:

Li s-a scarbit de carne macralaughing

11 răspunsuri:
| hominid dreak a răspuns:

S-au scarbit si ei saracii de semenii lor. Specie mai spurcata nu cred ca au mai vazut vreodata, care, in loc sa fie pe cale de disparitie, se inmiuteste dracului mai abitir ca iepurii. Da, de scarba au trecut pe morcovi si papadie.

| Shuellen a răspuns:

Pt ca mai ramasese doar sefii tribului si fara ei nu puteau gasi alta mancare laughing. Sau pentru ca si animalele au inceput sa manance numai plante fara carne, si li s-a facut rau si s-au hotarat doar la vegetalehappy

| simina a răspuns:

Le ramasesera numai soacrele de mancat...(nici oamenii nu mai au gustul de altadata!)

| ButterflyWings a răspuns:

laughingdatorita faptului ca au saracit si nu mai au bani de carne

| ButterflyWings a răspuns:

Pai daca s-a invechit ca si stilul cu acelasi nume si nu mai e la moda...happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca au ramas fara carne!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru ca a naufragiat pe insula un 'sectant' peta.org si i-a spart la creieri cu etica veganismului happy

| mafi5 a răspuns:

Cauta pe wikipedia