| yonel321 a întrebat:

Cum ii spun frizerului sa ma tunda? Eu vreau in chica dar sa ma ia mai de sus in parti.si vreau niste semne in parti.cum ii zic sa ma tunda? va rog ajutati-ma

6 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Spune-i să te tundă cum vor toţi puştii slinoşi îmbrăcaţi în haine de fotbal care intră în frizeria lui, o să ştie exact despre ce vorbeşti. Trust me.

| Bujîe a răspuns:

Ai drecu' ăştia care nu se uită la categorie...

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Cu benzina si bricheta!

| VacutzaRoscata a răspuns:

Iti pune un castron pe cap si apoi te tude
sa nu-mi spui mie dupa ca nu esti fashion smug

| lipitoOarea a răspuns:

Cum ne zici si noua. Aaaa ...acum observ, ai postat la t/a, deci spune-i sa te tunda la 0 ca daca vrei modele pe chelie ti le faci cu marker-ul sau cu pixul!

| Aleexutza_4655 a răspuns:

Spune-i sa iti faca freza la c cu