| yonel321 a întrebat:

Buna all.sunt baiat am 14 ani.si vreau sa stiu cum ii spun frizerului sa ma tunda in chica de aia asa dreapta.ca eu sunt tuns in chica dar am coada de aia.si eu numai vreau coada. vreau in toata partea din spate.cred ca ati inteles ceam vrt sa spun.deci spuneti-mi cum ii spun frizerului sa ma tunda.adica cum se numeste tunsoarea aia asa in chica, dar nu in coada.

1 răspuns:
| Orbithh a răspuns:

Spune pur si simplu cu cuvintele tale pentru ca nu este nicio problemawinking! Bafta:X:*!