| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi fac si eu o gasca de gangsteri sa ma bat si chestii?

6 răspunsuri:
| TiberiuFasole a răspuns:

Nu stiu.

| Camuflaj2017x a răspuns:

In principiu trebuie sa te duci sa iti alegi o gasca unde vrei tu sa intri si sa ii lingi cat mai mult in fund pentru a intra no?

| Kanpeki a răspuns:

Gasca de gangsteri? laughing) Tu macar gandesti inainte sa intrebi ceva?
Crede-ma ca daca ar trebui sa mergi si sa stai in Compton sau orice alt cartier periculos pentru o zi, n-ai mai vrea sa devi gangster. Acolo daca porti albastru sau rosu pe tine esti impuscat pe loc. Mai bine renunta la fanteziile astea. laughing

| AR1373 a răspuns:

Pune anunt pe OLX, bagi si reguli, ca in fight clubwinking

| Negiko a răspuns:

Nu iti faci o gasca de gangsteri. gasca de gangsteri te face pe tine.

| Vlad272003 a răspuns:

Pune anunț in ziar...