| BlackliveJunior3333 a întrebat:

Ce ziceți, credeți în chestii de genul Mafie, Gangsteri și dacă da, cum de nu se vorbește despre ei?

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai nu este vorba de crezut... aceste lucruri exista. Gandeste-te la triadele din China.
La o cautare pe Google poti sa gasesti o multime de informatii despre orice legat de subiectul acesta big grin

Zi faina!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Bineinteles ca exista, ma mir ca n-ai aflat pana acum, sunt o gramada de carti, filme, seriale si milioane de articole, inclusiv o gramada pe internet, tu chiar nu vezi si citesti nimic?

| tusha a răspuns:

Mafia conduce lumea copilu.