| CreepyCrow a întrebat:

Cum pacalesti robotelul acela care tot verifica ce ai raspunslaughing?

Răspuns Câştigător
| Ronnix a răspuns:

Ii spui ca-l mangai pe circuite daca trece cu vederea de data asta...

| DeeaUcideVisse a răspuns (pentru Ronnix):

Scuze nu apare caseta de raspuns.

Ii spui ca daca te lasa sa postezi ii faci combinatie cu mesageria vocala.

| Ronnix a răspuns (pentru DeeaUcideVisse):

Arunca o privire aici: http://res2.windows.microsoft.com/......6.jpg.Bara de cautare este acolo unde apare textul "Search programs and files". Daca nu-ti apare, atunci acceseaza Control Panel > Programs and Features > Turn Windows features on or off si bifeaza Indexing service and Windows search.

15 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

*robotelulelasa-masaraspund* Asa.

Răspuns utilizator avertizat
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Il sinucizi

| GhostStar a răspuns:

In primul rand : am media 10 la romana deci stiu cum e faza cu cratima
In al doilea rand: e terminat si in 2012, mai multe sperante in 2o13

| NothingToEat a răspuns:

Ii zici ca il pui pe gaistin biberon sa ii faca sex oral si te lasa in pace

| AnneBre a răspuns (pentru NothingToEat):

*Nu am casetă de răspuns*

Scrii corect şi o să te lase în pace.

| ady123 a răspuns:

1)Ii zici ca e doar o ecsceptie nu o sa se mai intample
2)Ii zici ca torni cafeaua pe el daca verifica

| MaliciousDeath a răspuns:

îl înjuri de măsa, Legi, mesageria vocală.

| SAID a răspuns:

Bagi codul asta:0#0@843#)* la incepun si la sfarsitwinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai raspunzi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii dai mita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cumperi 3 cutii cu saorma, la pret de 6! big grin