| Seducatorul a întrebat:

Cum percepi viata la puscarie alaturi de criminali periculosi?

14 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cockmeat sandwich.

| Musique a răspuns:

Perfectă.
Cine nu vrea să învețe metode de tortură originale?

| GroparuVesel a răspuns:

Nu e mare diferenta dintre societate si puscarie, indiferent in ce mediu te regasesti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GroparuVesel):

Dragul şi micuţul meu Gropar, chiar nu-ţi mai aminteşti când îţi dădusem masaj privat spunându-ţi că ai avatar mişto pe vremea când aveai şapteşpe ani?

| GroparuVesel a răspuns (pentru anonim_4396):

Gata,draga rata, acum imi amintesc de tine.happy

| OnuOnulică a răspuns:

Mult mai bine de cât în libertate.

| zurick a răspuns:

Ar fi o lume verde :-D

| Kalla a răspuns:

11,12,13,14 ani de puscarie o sa iesi cu curu' vraiste (facebook).

| Furculingură a răspuns (pentru Kalla):

Pletosuuu'.

| Kalla a răspuns (pentru Furculingură):

Pfai : )))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cu mult diferita de viata de acum, eu traiesc ca intr-o puscarie de ceva timp incoace, diferenta e ca acolo macar as avea un anturaj.

| Chamberlin a răspuns:

Joci foarfeca-hartie-piatra cu el.

| Lolităăăă a răspuns:

Simplu.

| DaianaSweeT a răspuns:

Foarte tare mai ales daca eu sunt cea mai mare cirminala. M-as simtii ca acasa