| anonim_4396 a întrebat:

Cum pot deveni vampir? Dau funda

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Dă-mi fund(ul)ă și o să te transformi într-o vampiriță sexy.

| NOBODY a răspuns:

Suge-o.

Răspuns utilizator avertizat
| suităr a răspuns:

Cu talent.

| Latinmoon a răspuns:

Lasa un liliac sa te muste! rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Treci la supt!

| XxTerrorxX2 a răspuns:

Dezbraca-te si bea suc de rosii cocotat intr-un brad spunand vampir pana simti ca ai puteri magice si vine unicornul care te ia in zbor si care te duce in taramul tineretii de unde faci autostopul pana la castelul Bran.De acolo lucrurile merg de la sine.
*Yolo face*

| AR1373 a răspuns:

Ii ceri unicornului sef care se afla in Spitalul Unicornial din Inorogia (e in spital pentru ca si-a zgariat cornul) sa-ti dea adresa Goblinului Fustangiu, iar acesta te va pune sa bei dintr-o licoare albasta cu gust de viermi si lipitori. Dupa ce vei bea din licoarea scarboasa iti va da un set de chei.Cu acele chei va trebui sa deschizi un cufar, cufar pe care il vei alege din camara goblinului si daca ai noroc vei alege cufarul cu dinti de cal.Iti pui dintii de cal in gura si ei se vor transforma in dinti de vampir si vei putea suge sange in liniste.