| هوراس a întrebat:

Cum pot face multe vizualizari pe youtube?

17 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Schimbă categoria. thinking

| єχcєєℓ a răspuns:

Ai nevoie de niște videoclipuri cu adevărat ineresante nu tâmpenii și punct.

| Ashadow a răspuns:

Pui videoclipuri cu nume interesante, gen "Justin Bieber's death" sau cu pufosenii.Mwoama,iti dai seama cate vizualizari ai face cu un videoclip cu pufosenii numit "Justin Bieber's death"?

| ErrorFound a răspuns:

Postezi ceva interesant si oamenii o sa se uite. Logic...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intreaba-l pe Edward Maya(un roman care a facut 300.000.000 vizualizari cu melodia ''Stereo Love'').

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns:

Îți bagi chetiile alea gri transparente cu scrisuri pe ele * mereu uit cum se cheamă * ele se încarcă mereu, bine trebuie să le setezi tu... dar... vezi că dacă faci așa nu știu ce se întâmplă și nu mai trece de 300.000 vizoalizări acolo e un fel de control la vizualizări.

| Neverwas a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Ce limba-i asta?

| ۰A۰n۰i۰m۰e۰ a răspuns (pentru Neverwas):

Știi e mai greu să explici ceva ce știi, dar totuși nu știi pentru că nu știi să explici. Înțelegi ce zic?

| Neverwas a răspuns (pentru ۰A۰n۰i۰m۰e۰):

Nu.

| DomnişoaraClannad a răspuns:

Poţi şi cu multă prostie ca ăn cazul lui Nelson Mondialul.

| Anisia170 a răspuns:

Cu....talent...cu placere. Funda?

| هوراس explică (pentru Anisia170):

Ești o proastă :*

| Anisia170 a răspuns (pentru هوراس):

Mersi.

| Anisia170 a răspuns (pentru هوراس):

Degeaba ma faci tu proasta ca e vina ta. Logic ca am raspuns la misto doar sunt pe trivia si amuzante. Daca voiai raspunsuri serioase trebuia sa pui intrebarea pe timp liber. Deci nu mai comenta...

| هوراس explică (pentru Anisia170):

Din moment ce ești pe întrebarea pe care am pus-o EU, tu ești cea care ar trebui să nu mai comenteze happy hai sicir de aici :*

| Anisia170 a răspuns (pentru هوراس):

Stai putin am libertate la exprimare. Idaca voiaia raspunsuri serioase trebuia pusa intrebarea la alta categorie.

| هوراس explică (pentru Anisia170):

Da pun undeva libertatea ta la exprimare, mai ales că nici măcar nu ți-am cerut părerea happy și chestia cu libertatea la exprimare este o scuză ca tu să mai comentezi puțin pe aici happy la cum vorbești, nu cred că ai mai mult de 14 ani, ești numai o fetiță care se bagă peste totwinking