| Elenna21 a întrebat:

Cum pot sa am puteri ca si Elsa din filmul Frozen? laughing

Dau funda laughing))

Răspuns Câştigător
| AinştainIsBack a răspuns:

Manca niste gheata, spala-te mereu cu apa rece (ca gheata) si cand te speli pe fata trebuie sa te speli cu zapada topita. Apoi cand esti pe moarte spune sa te ingroape iarna, in zapada, intr-un cub de gheata. Peste 30 de secole dupa ce ai murit, gheata se va topi ca intr-un miracol si tu ii vei lua locul Elsei.

8 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Întâi trebuie să mori îngheţată.

| єχcєєℓ a răspuns:

Mâncă din ethernion big grin

| W3R4 a răspuns:

Bagă mâinile în congelator!
...sau ai putea pur şi simplu să aştepţi iarna, şi să arunci cu zăpadă în oameni. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand trebuie sa te duci aici:
http://tb.ziareromania.ro/......rctica.jpg
In al doilea rand trebuie sa te imprietenesti cu un urs polar.
Si dupa trebuie sa faci cunostinta cu Craiasa Zapeziilor. Daca esti destul de buna iti va da puteri. Succes.
P.S.: Sa-mi zici daca a functionat.

| KayaHyuuga14 a răspuns:

Sa te speli in deseuri radio-active.

| mikilulu a răspuns:

Tare intrebarealaughing) sa stii ca si eu am aceeasi dorinta de mult tare laughing.
Deci stai sa-ti explic ce trebuie sa faci sa ai astfel de puteri,nu e deloc greu,intai si intai trebuie sa bagi capu-n frigider, stai acolo cateva...ore, iar dupa bea apa clocotita, fa galgara...laughing)sau poti sa bei bere redd's, de prefetabil cu lamaie(lamaia face minuni)combinata cu red bull(te face sa zbori :3)
Eu asa am facut si acum am super puterilaughing, si betie, crede-ma mergelaughing funda?happy

P.S:sa nu incerci! laughing)

| ElsaFromFrozen a răspuns:

Pai...
1.Cand te trezesti, mananca doar gheata.
2. Spala-te pe fata cu apa inghetata
3.Pe frig, stai dezbracata.
4.Intra intr-un lac sau o apa care este pe jumatate inghetata si stai acolo 2 ore.
5.Seara,ia o bucata de gheata si loveste-te cu ea in cap pana cand o spargi.
6.In ziua urmatoare, cand te trezesti, sper sa iti dai seama ca ai facut toate aceste lucruri degeaba pentru ca Dumnezeu ne-a lasat fara puteri si trebuie sa pretuim ce avem. Si eu imi doresc foarte foarte foarte......foarte mult sa am puteri de gheata, dar stiu ca nu se va intampla. De aceea, imi place la nebunieeee Frozen.

| NimeniNr2 a răspuns (pentru ElsaFromFrozen):

Si eu imi doresc sa am puteri de gheata si sa traiesc aventurile Elsei!