| Calynus a întrebat:

Cum pot sa slabesc in solduri in timp cat mai scurt ......multumesc!big grin

17 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Cu placere.

| Puţifer a răspuns:

Pentru început, dă din mîini ca o răţuşcă.
După ce ai observat că faci asta degeaba, mişcă-ţi fundul puturos pe GOOGLE.

| PotcaPădurii a răspuns:

Iti iei o drujba si-ti tai soldurile.

| AikkoxD a răspuns:

Îţi legi un elastic cât se poate de dur şi mare şi strâmt, şi pui pe cineva să tragă de el, apoi să-i dea drumul.

| hideaway a răspuns:

Bă, voi aveți cap când postați întrebările și alegeți categoria?

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Nu te prostii cu slabitul ca stiu ce inseamna.Adica e ok sa slabesti dar nu in prostie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai oameni nu va potoliti, deci de ce dr*cu sunt categoriile alea frate faceti T/A varza

| iKeel a răspuns:

Abdomene, logic. Faci 50 prima zi, a doua 100, a treia 150... Şi tot aşa.

| umbrax a răspuns:

Faci exercitii cu yeti si slabesti imediat

| ayosmdk a răspuns:

Categoria!
Fir-ar... de ce incurca toti categoria?

| LaNaibaa a răspuns:

Nu stiu. [ mi`e lene sa scriu devil devil ]

| Ađřıαηηα a răspuns:

Cred c-am gresit categoria!

| GabiiHaș a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Crezi? e evident!

| Ađřıαηηα a răspuns (pentru GabiiHaș):

Ce e evident? Ca esti oarba si nu sti sa pui intrebarile unde isi au locul? raised eyebrows

| GabiiHaș a răspuns (pentru Ađřıαηηα):

Mda.d-apai cred ca era si logic ca nu trebuia in niciun fel sa posteze intrebarea la t/a...

| LikeACandyxD a răspuns:

Nu imi pasa.

| Moncherie a răspuns:

Faci aceste exercitii http://www.youtube.com/watch?v=kh1RdwPC5h0

La inceput nici eu nu credeam ca sunt eficiente, dar dupa o saptamana am o talie mai subtire cu 5 cm