| sebyse a întrebat:

Cum pot teroriza lumea cu broccoli?

Răspuns Câştigător
| AleXisAleXis a răspuns:

Imbraca`te intr-un costum de brocoli laughing

| sebyse explică (pentru AleXisAleXis):

Asta a mi s-a parut ce-a mai amzanta

| AleXisAleXis a răspuns (pentru sebyse):

Multumesc pentru fundita

9 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Du-te pe stradă, și servește-i pe toți din aceeași bucată de brocoli.

| єχcєєℓ a răspuns:

Fugi după ei cu broccoli-ul in mână si eventual ei vor fugii de tine.

| єχcєєℓ a răspuns:

După oameni*scuze

| W3R4 a răspuns:

Pune un brocoli în faţa unei persoane, şi spune-i pe un ton grav: "Mănâncă-l!" devil

| SmileyesotulmeusecretLOL a răspuns:

Fă-l bucăți mici și trage-l prin unt. Apoi du-te lângă cineva, așează-i-l în față și spune șarmant : "Halește-l!".

| GiAnca a răspuns:

Bombardeaza-i cu ajutorul unei catapulte.
Tone de broccoli vor zbora prin aer.
Zboara, broccoli, zboara!

| CamiiBăă a răspuns:

Ca sa terorizezi lumea cu broccoli incerci sa-l bagi in gura acelei persoane.