supadeceapa
| supadeceapa a întrebat:

De ce urasc americanii broccoli-ul?

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Ca are gustul prea bun, dar il poti si contimenta si are gust bun, eu il prefer crud asa natural, nu fiert

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu ingrasa

| relian a răspuns:

De unde ai auzit tu gogomania asta? La radio sant sau asa crezi tu? Brocolii se consuma zilnic de catre americani, asta asa ca idee.Nu cred ca consuma europenii mai mult brocoli sau legume decat americanii.Nu stiu cine va baga prostiile astea in cap, se pare ca cei din RO va indoctrineaza la greu, iar voi bagati sub gusa orice va arata sau dau aia laughing las ca e bun, vin votarile Dragnea trebuie sa fie ales laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Pentru ca nu-i face obezi.

| aXy99 a răspuns:

Cred ca este o un stereotip, altfel nu inteleg de ce nu le-ar placea. Este o leguma sanatoasa, buna la gust, seamana cu varza (cruda).

| Yurisa a răspuns:

Mie nu imi place broccoli. L-am gustat fiert dar nu imi place deoarece e prea acru pentru gustul meu.

| wpetterssone a răspuns:

Nu știu, dar mie îmi place.

| AlexDarius3 a răspuns:

Fiindca e sanatos si nu e plastic.

| Enache1234 a răspuns:

America nu urăsc broccoliul dar nici nu îl favorizează
Pe de altă parte celălalt broccoli le placewinking