| LolaXLillyNuSpuneNimik a întrebat:

Cum scuna,, Scoala TPU the movie" vreau sa fac benzi desenate despre asta big grin ce spuneti?

11 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mai sunteti frate multi?

Răspuns utilizator avertizat
| Pisicuța a răspuns:

@LolaxLilly eu te-am lasat?!
minciuni! acum serios cand ti-am zis "da"?

| Pisicuța a răspuns:

@LolaXLilly bine serios lasa glumele, nici nu ti-am zis "da" sau asa ceva, deci gata, stop

| Loome a răspuns:

Sincer, nu. Prea mult TPU stuff pe TPU al nostru.
Rahat turcesc! Rahat turcesc de vanzare!

| Psihiatra a răspuns:

Ce te poti injosi... exista deja.Numele de alendra, nu ti se pare cunoscut? Si daca da, uita`te aici: http://www.tpu.ro/utilizator/adzpt

| Psihiatra a răspuns:

Foarte frumos! mi-ai dat un nefolositor si un stupid. Dar in ciuda acestui lucru am primit un inteligent si folositor.Culmea...
Nu am facut altceva decat sa-ti spun un mare adevar

| LolaXLillyNuSpuneNimik explică:

Mjn24 thu esti prietenul lu Pissycutzza in scoala TPU the movie rolling on the floor serios si ea m-a lasat sa fac asta big grinD

| LolaXLillyNuSpuneNimik explică:

Pissycutzza Ai zis sa nu zic ca ma lasi ops am zis tongue deja

| Deeaa a răspuns:

WOW! Nu stiu ce sa raspund dar daca ai incerede ca va iesi bine poti s-o faci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu? Ce fac?! Ma holbez la voi cum va certati?