| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

Cum se agata o fata? t/a

Răspuns Câştigător
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

De ţâţeeeeee nu e logic?

19 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cu cuierul din spatele usii de la intrare

| LoL a răspuns:

Nu am nici o replica amuzanta sad le-au furat ceilalti pe toate.criza mare frate...criza mare!

| PotcaPădurii a răspuns:

Cu un cercel in buza.

| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Bagi mana-n TV

| ClownFish a răspuns:

Cu undita.winking

| totElodia a răspuns:

Se leaga o sfoara de gat, se duce la veceu', si se arunca, musai, cu capu'n buda.

| DontHaveANamee a răspuns:

Cu lampa + o undita. big grin

| NeverAlone a răspuns:

Carlig.

| Ferenin a răspuns:

Numai pitipoancele se-agata laughing, Curvele se-aduna cu plasa, Iar fetele cuminti... ei bine... asteapta un fir cu plumb. rolling on the floor

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Cu unditathinking
Nu`i logic?

| Pufoshenialuwpisicilechele a răspuns:

Scuze n`am vazut ca a raspuns FrancescutzaTpu la fel ca minebatting eyelashes
Deci Scuze

| Mortich a răspuns:

Cu ceva ce agata ( cui, chestie de aia de prins peste etc. )

| Yummi a răspuns:

Cu talentrolling on the floor

| TheDaughter a răspuns:

Undita e destul de eficienta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu antena de la telefonul tip caramida de pe vremea lu' Pazvanche Chioru, ca-n reclama aia cu Buzdugansmug

| VanillaBl a răspuns:

Depinde ce tip d fata vrei. daca vrei o nespalata un tricou cu gicolo italiano 800E/h ar fi ok.