| Ingerash a întrebat:

Cum se face intreruperea de sarcina la o gaina?

Răspuns Câştigător
| cretzufinish a răspuns:

Daca a fost nesimtita si a facut prostii cu oratania gradinii las-o sa stea bortzoasa laughing

10 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intrerupere de sarcina la o gaina? Iei oul, il spargi si il bei. Si gata! smug

| Fragile a răspuns:

Se ridica de pe oua... fundita?

| Pralină a răspuns:

Deci iei gaina o pui pe alt cuibar apoi iei oul si il fac o omletalaughinggata intrerupere de sarcina!tongue

| cristi202 a răspuns:

Asta da intrebare! M-ai facut sa rid bine de tot! Cred ca ti s-a raspuns deja: o iei de pe oua, si faci omleta.
Vezi insa ca intreruperea de sarcina la gaina e mai grava ca la femei! Depinde in ce stadiu au ajuns ouale!happy

| Ingerash explică:

Eu nu glumesc, la o gaina, intreruperea de sarcina se face asa:pur si simplu o ridici de pe oua...

| anOnimăăăă a răspuns:

Ii furi ouale de sub ea si gata... misiune indeplinita! happy

| watchmen a răspuns:

Duci ouale la veterinar, scoate puiul si voilla laughing
ps: sa ai grija ce oua iti da inapoiwinking

| Me_5216 a răspuns:

La ceee? Buna asta. laughing Pentru un moment chiar te-am crezut...

| Antonia_2588 a răspuns:

O ridici de pe oualaughing

| joker_6025 a răspuns:

Ii tai gatul!