| Barajag a întrebat:

Cum se pune dopul inapoi la o sticla de sampanie desfacuta?big grin

12 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Are Geoana brevet. A inventat o masinarie ce face asa ceva. Nici nu e scumpa. Costa cateva voturi.

| JeSa a răspuns:

R: Intreaba-l pe Geoana!

| juniper a răspuns:

Pui alt dop happy

| Pho3nix a răspuns:

Prin fortare.

| albastrel a răspuns:

Ehee. nu-l mai poti pune inapoi tongue

| Orannginna a răspuns:

E bancul ala cu Geoana? sad

Nasol...

| BabyPink a răspuns:

Da, ştiu ce fel e rolling on the floor
M-am chinuit o grămada la un dop şi până la urmă am pus un alt dop.

| lifeistough a răspuns:

Eu pun altul de pluta daca nu o beau toata pe loc!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum sampaniile au dop de plastic, nu stiu daca pus in apa clocotita isi modifica structura, incearca.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il,, bagi" inapoi in sticla... Nu stiu cat de urat a sunat... big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Il intrebi pe Geoana! laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ma intrebi pe mine? Intreaba-l pe Geoana!batting eyelashes