| GoAndFuckYourselfWithAKnife a întrebat:

Cum se scrie corect cuvantul >mta?: t/a

Răspuns Câştigător
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Cocalar mode: m@7@
Elev mode: Mama ta.
T/A mode: kvfsbgzifwt7 mama ta e buna! b-)
Mama mode: Ma-ta...oh wait -_-
Bunica mode: Cum indraznesti sa spui asa ceva? Dumnezeu sa te ierte!
Profesoara mode: Iesi afara!

7 răspunsuri:
| DaVà a răspuns:

Operatiunea M.A-T.A
M*e Alota Tari in An*s

| AnneBre a răspuns:

*Legiuitoare mode on*
Buna!
Forma corecta este "mama ta"
Bye!
*Legiuitoarea mod off*
Ma-ta!

| Lullly a răspuns:

Corect se scrie :mama ta!happy

| Abandoned a răspuns:

Nu ma lasa robotelul analfabet sa scriu cu tot cu cratima. Ham! puppy dog eyes
Lampa, tu luminezi si robotelul ca sa stie ce si cum sa corecteze?

| 1992 a răspuns:

laughing Lampa inainte sa postezi la Trivia/Amuzante eu zic sa te gandesti de 2 ori sau sa renunti direct happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mâţa.

| Wladutz a răspuns:

*profa de romana voce on*
Acel grup de trei litere nu alcatuieste un cuvant.Si poate te refereai la forma vulgara a cuvantului mama "măta" dar din punct de vedere gramatic este incorect 8-)
*profa de romana voce off*
Mda, deci bai domn-le tu te refareai la cuvantul măta sau mâţa?