| GIGN a întrebat:

Cum urgent cont 4STORY RO orice lvl cu arma 18+ CRAFT si orice alte accesorii+ oricat insa ma intereseaza arma sa fie CRAFT 18+(URGENT VA ROG.)

8 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Există o categorie specială pentru jocuri.

| GIGN explică (pentru Musique):

Exista dar la mine nu a aparut cand am trimis intrebarea...stiu categoria dar nu mi-a aparut cand a trebuit

| GroparuVesel a răspuns:

Ce?

| GIGN explică:

Cumpar* (scuze)

| Johnny99 a răspuns:

Eu am. Moarte Dulce+18 UMBLATOR NOCTURN. level 26. Ce dai?

| Dragoi_Alex_1996_vBMF a răspuns:

Am eu cont 4story! lvl25 arcas 19magician 24razboinic fiecre caracter cu 1g au toate cate o arma +9
sper sa va placa cine il vrea, il dau la schimb cu cont metin2.ro lvl max 30 lvl min 25 cu itm +7

| MaBrein a răspuns (pentru Dragoi_Alex_1996_vBMF):

Eu am cont mt2 ro lvl 30.ID de mess:caloianyanis@yahoo.ro

| Dragoi_Alex_1996_vBMF a răspuns (pentru MaBrein):

Ce caracter?

Întrebări recente