| Dean1996 a întrebat:

Cum v-ati intalnit iubitul/iubita?
P. S: Trivia Amuzante

Răspuns Câştigător
| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Eram intr-o buda publica.El a batut la usa si a intrebat:"ocupat"?
si eu i-am raspuns:"nu!"

14 răspunsuri:
| Kazimir a răspuns:

Am intalnit`o pe trivia/ amuzante. prefer termenu de tovarasa nu de iubita. iubita e plin de fite si de copilarii.

Răspuns utilizator avertizat
| Pisicuța a răspuns:

Unii din clasa de la mine alearga pe hol mai rau ca gheparzii si dintr-o data da unu peste mine...[de abia ce spalase pe jos si am alunecat pana in usa celeleilalte clase], lol.

| pwp a răspuns:

Raspunsul lui NoOneCanJudgeMe e bestial rolling on the floor)

| BastetReloaded a răspuns:

Eram amandoi pedofili...restul iti imaginezi

| HepiBăluuns a răspuns:

Pe intuneric.de asta ma mir in fiecare zi de fata luistraight face

| Marynna a răspuns:

Pai...eu stateam pe mess,la agatat normal[ca o pitzi ce sunt] si imi faceam buzitele cu rujulet rooz,imi aranjam decolteul,cand, deodata, vad un BUZZ rosu si frumos pe pc-u` meu.Si asa ne-am cunoscut.Bine,inca nu mi-a cumparat ceasul de 5000 de euro, geanta gucci de 10.000, rujul channel de doar 500 de euro si bineinteles, o fustita mica cu sclipicilaughing
P.S:TRIVIA/AMUZANTElaughing

| Marynna a răspuns:

Si pe alt iubit de-al meu,nu stiu daca il cunosti,se numeste Nicolae Guta. Butonam la TV,si dau din intamplare pe Etno TV,unde canta Guta 'Hai in Mercedes'.M-am indragostit pe loc! Pe mine ma pasiona muzica clasica, dar cand i-am auzit vocea suava a lui Guta, am lasat-o deoparte si m-am apucat de manele.Ascultam zi si noapte Guta, pana cand l-am intalnit si ne-am indragostit.

P.S:Trivia/Amuzanterolling on the floor

| AnaEindragostita a răspuns:

Intr-un costum de gaina

| dreamout a răspuns:

Eu iti spun realul, chiar daca nu e asa amuzantwinking
Deci, eram la disco, rupti de beti (mai ales euwhistling)
si dintr`o greseala intentionata, mi-a scapat sticla de nu stiu ce pe papucilaughing si uite asa, ne-am cunoscut desi ne cunosteam si o foarte ciudata relatie a inceputlaughingrolling on the floor dar care nu mai continua.se pare ca atunci cand esti beat nu faci alegeri prea bunetongue
*da pe gat o sticla de benzina*

| ticaela a răspuns:

Pai...vroiam sa sar un gard si am sarit la el pe cap laughing

| Sellak a răspuns:

Pai eu fugeam de politie si am cam dat peste eawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Şopârlă a răspuns:

Pai.e.ram acolo...intr-un tren.
El a spus buna si m-a intrebat daca locul e ocupat.
Si eu am zis da straight face

SI e am zis