| AjutCuCePot a întrebat:

Cum v-ati petrecut Craciunul, Revelionul?

6 răspunsuri:
| Muflă a răspuns:

Păi am fost la munte. Și mi-a scuipat tata în farfurie O_e

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Liniștit, cu familia și apoi cu prietenii.
La tine cum a fost?
Pa, pa.

| MagicSmile7 a răspuns:

De Craciun am stat acasa cu familia pina la ora 16:30 apoi am plecat cu o gasca de amici cu colinda prin sat happy, a fost foarte fine! In seara de revelion am fost la biserica apoi am sarbatorit un pic cu familia si apoi cu prietenii. M-am amuzat extraordinarhappy!

| Christinna a răspuns:

Craciunul la patinoar laughing era full spre surprinderea mea.si revelionu party :d tu cum ai petrecut? Si app. la multi ani

| dane95 a răspuns:

La chefuri :X:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sub masa... cel putin de revelion. de craciun am fost cuminte