| deeapanda a întrebat:

Cum vi se pare? Mie mi se pare facinant! Cred ca l'am vazut de 131 de ori si tot nu ma satur!

http://www.youtube.com/watch?v=KbRa2npXOOw&feature=youtu .be

19 răspunsuri:
| CoffeeTIME a răspuns:

Aproape ca n-am respirat timp de aproximativ 5 minute, si sunt sigura ca nu sunt singura. Aproape mi s-a invinetit fata.

Tu cum ai reusit sa nu respiri 755 minute? :O

Adevarat miracol nu gluma.

Propun ca videoclipul asta sa fie introdus in locul otv-ului. Astfel tinerii ii mostenesc mai repede pe distinsii fani ai lui dan diaconescu, moartea pensionarilor.

| deeapanda explică (pentru CoffeeTIME):

Am plamani buni smug, Stiuu e nemai pomenitt! Moartea ciocoilor (parca) laughing)

| CoffeeTIME a răspuns (pentru deeapanda):

Si a alora... Dan Diaconescu = The Terminator

| NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu a răspuns:

Asta-i melcul care a intrat la mine in sufragerie acum o luna!

| deeapanda explică (pentru NuEsteDisponibilNumeleAndreiSimplu):

Si la-i dat afara? Sau la'ti preparat la cina? :O Ofer recompensa maree! daca mi'l aduce cineva, e foarte frumos, si poate asa va umple golul din inima mea sad [ mi-am pierdut poneiu` ] crying

| Ashadow a răspuns:

Ma duc sa ma uit cum creste iarba...

| deeapanda explică (pentru Ashadow):

Uita-te cum inmuguresc copacii mai binewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Umm. o-o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ignorând faptul că întrebarea asta se află la T/A, videoclipul chiar este interesant.

| GiAnca a răspuns:

O sa visez numai melci la noapte.

| Klaryssa a răspuns:

Mie mi se pare ca ai nevoie de o activitate :-|

| Iubareata22 a răspuns:

Da... Sa zicem... laughing laughing

| Smile2BHappy a răspuns:

Ce imi place cum musca, parca e un MELC.

| Rooksee a răspuns:

Daca as cauta un lucru plictisitor de facut stiu ce am de facut.

| deeapanda explică:

Fascinant*

| TheGenius a răspuns:

Melcul ala traieste periculos. laughing

| deeapanda explică (pentru TheGenius):

Da stiu laughing blushing

Răspuns utilizator avertizat