| anonim_4396 a întrebat:

Cunoaste cineva o reteta simpla de pinguin umplut la cuptor? Multumesc.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Tu prinde "pinguinul", că vin eu cu reţeta rolling on the floor

Toate cele bune.

| K0sti a răspuns:

Dai o haripa de pinguin si-ti spun cea mai tare reteta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce-i ma cu site-ul asta?!?
Il am din toamna de cand zburau prin lanurile de porumb si faceau ravagii.
Asta a stat congelat ca l-am prins intepenit intr-o antena de Digi.
Hai, mai dă-vă dracu'!

| ivanhoe a răspuns:

Glumesc...Mergi la polul sud, prinzi pinguinul, bagi la frigider si dupa cateva luni dupa ce ajungi acasa, il bagi la cuptor. Ce-i asa de greu? Trebuie sa ai ceva banuti pe tine.Iti dai seama cat te costa o excursie pana acolo? Daca tot ai castigat la loto sa stii ca nu am nevoie de fundita, ne facem asociati!