| anonim_4396 a întrebat:

Da ce gatu matii ai patit?

Răspuns Câştigător
| Downfall a răspuns:

Dapai...am alunecat pe o banană şi mi-am rupt piciorul, apoi în drum spre spital m-am împiedicat de un rahat enorm, pe care culmea nu l-am văzut, şi mi-am fracturat mâna, după care la intrarea în spital mi-a dat un moş cu uşa în cap că era mai chior de fel şi nu m-a văzut, şi ca şi cum nu ar fi fost de ajuns, mama mă obligă să merg la şcoala.
Ţi se pare de ajuns?

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru Downfall):

Aia era banana mea blushing.

| Downfall a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Cum!? Deci din cauza ta am ajuns cu picioru în ghips, cu mâna în ghips şi cu o durere de cap!? În cazul ăsta, o să ai o vizită nu tocmai plăcută în seara asta devil

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru Downfall):

Îmi pale lău.blushing Vlei să'ţi pregătesc nişte prăjiturele cu lăptic? :*

| Downfall a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Păi...dacă insişti...bine, fă-mi big grin

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru Downfall):

Da îmi aduci un cadou? happy

| Downfall a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Păi...dacă vrei ţi-l aduc pe fratimeo, ce zici? Poţi să-l şi păstrezi, ţi-l dau de tot big grin

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru Downfall):

Depinde câţi ani are.smug

| Downfall a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

14...cred

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru Downfall):

Puf. Nu mi'l trebuie -> ce tot mi'l bagi pe gât?!

| Downfall a răspuns (pentru CriminalăÎnSerie):

Încerc să mă scap de el

| CriminalăÎnSerie a răspuns (pentru Downfall):

Aruncă.l pe geam.
*râde malefic*

17 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Imi curg mucii, deci o sa fiu gravid! crying

| blueangel99 a răspuns (pentru Bogdanux):

Auzi, cât durează sarcina la băieţi?
Ca să ştiu când iau un cadou de botez pentru micuţul dependent de bere care se va naşte.

| ɔɐıɔ a răspuns:

Da tu de unde jetu lu bunica ai aparut?

| blueangel99 a răspuns:

Păi, mă plimbam liniştită pe stradă, când a sărit un câine urât pe mine, un adevărat Pitbull. Dar m-a zgâriat groaznic de rău. Contra-cronometru am scos un cuţit şi am castrat câinele, şi după l-am luat de craci şi l-am aruncat cât colo. Apoi m-a bătut stăpâna javrei, şi am fugit până aici.

| Captive a răspuns:

Am fost tradata de prieteni in cel mai groaznic mod! sadsadsad

| Mickulash a răspuns:

Nu sunt sigur... dar sunt foarte stresat...