| Muflă a întrebat:

Da' de ce miros băşinile mele a murături?

Răspuns Câştigător
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

*gay mode*
buna!
ai o problema grava du-te la un medic urgent
ai o tumoare arbicardelupoza la stomac
eu sunt doctor spermizologic si descoper pesti noi
pa, pa!
*je mode*
pot sa las si eu niste castravetii in tine? ca la iarna sa am ce manca

23 răspunsuri:
| Comeandtellmesomething a răspuns:

Te-ai marsupiat cu o muratura si ti-a ramas in fund

| Kazimir a răspuns:

Ale mele miros a pastile (de tussin,romparkin, regenon, etc)... serios acu straight face

| Musique a răspuns:

Deoarece doctorul @BudăLovePastiLă (care era de garda in momentul respectiv) era la masa,si uite asa consultandu-te pe dumneata, a lasat muraturile la coada fundului *as scrie eu curu*lui da nu ma lasa astia*.De aceea in data de *cine stie cat iunie* vei avea gaze rare, insa acestea se vor multiplica pe parcursul orei de matematica
Sfat: ai grija ce papi dimineata.
Subsemnat:asistenta si purtatoarea de cuvand a specialistului in greseli @BudăLovePastiLă.
O seara placuta!

| JUSTERINIandBROOKS a răspuns:

Asa e la inceput.Pana te eliberezi de saramura.

| Puţifer a răspuns:

Murături?
aoleu... ţi-am spus să nu te masturbezi cu castraveţi d'ăia.

| bombănucleară a răspuns:

Caci te caci **** verde.

| ZoOzOLe a răspuns:

Ori ai mancat shaorma de la dristor(dar basina de dristor te da afara din casa) ori, cand ai mirosit acel parfum erai sub influenta berei si ti-s-a parut ca partu miroase a muraturi(nu e nevoie sa citesti asta)

| CristalClear a răspuns:

Ca nu mai aveau aia de la magazin arome de rahat...

| exCREMENT a răspuns:

Că ai băut aseară zeamă de varză.

| Teflon a răspuns:

Pentru ca esti un castravete partos. O_O

| TpuNoName123 a răspuns:

Lollaughing
Ti-ai tras-o cu castraveţiilaughing

Răspuns utilizator avertizat
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pune le in butoi, sa ai ce minca de apropiatul Craciun.

| DarkBlood32 a răspuns:

Sinceră să fiu mi-ai făcut scârbă. Tocmai îmi schimbam tamponu. ಠ_ಠ

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing Muream si pe asta nu o auzeam. Baga-ti un dop de palmier.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ale mele miros a banană flambată cu maioneză şi topping de cizmă =p~.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nesimtirea ta este de vina! In rest, succes la extragerea botului din borcanul de 800 g!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La cât ai mâncat aseară, mai întrebi?

*pitzi mode on*

fUnNdAhH? :X:X:X:X:*:*:*:*:*:*

*pitzi mode off*

#:-s

[majusculeeee ~x(]

| Cristian0884df11 a răspuns:

Schimba muratura incearca cu Gogonele sau ardei murati laughing

| Munteanu_Daniel_1979 a răspuns:

Ca ai mancat muraturi

| Filipoiu_Andrei_1989 a răspuns:

Bai ...deci sunteti penali cu intrebarile astea!laughing

| Muflă explică (pentru Filipoiu_Andrei_1989):

Dar totuşi râzi. Nu eşti tu curvuliţă că mă insulţi după ce te-am făcut măcar să zâmbeşti? happy

| Filipoiu_Andrei_1989 a răspuns (pentru Muflă):

Daca am pus un emoticon care rade..asta nu inseamna ca si eu rad.dar..oricum...intra aici!: indecenta.ro sa va vedeti intrebarilewinking

Întrebări recente