| costinvlad a întrebat:

Daca ai avea cum sa faci ca oglinda sa iti arate ceva din viitor ce ai vrea sa iti arate? Eu scorurile corecte la football.

3 răspunsuri:
| GoldenZenith a răspuns:

Cum o sa fiu peste 20 de ani.

| Speed99 a răspuns:

Numerele de la loto pentru urmatoarele 5 editii.

Voi fi primul om de pe pamant care ar castiga de 5 ori la rand "marele premiu".

| JustBlackNoGrey a răspuns:

Viitorul se cam tot schimba, deci ceea ce vezi tu ca se va intampla in viitor acum poate sau nu sa coincida cu ceea ce vezi ca se va intampla in acelasi viitor de care ai fost interesat adineori, daca te uiti peste o zi, sa zicem.
Dar daca nu ar fi aceste variatii, as vrea sa ma vad ce viata am si ce am facut la varsta de 50 de ani