| andrey04 a întrebat:

Salut,imi puteti da un program care sa imi arate scorurile live de fotbal pe desktop? Macar sa ma anunte cand se da un gol.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta e imposibil, doar daca intru tu pe un site si iti arata, altfel nu ai cum...
Sau iti faci cont pe acel site spre exemplu si le spui ca la orice news, cum ar fi gol sau pauza sa iti trimita email.

| vampir004 a răspuns:

Pai,intra pe flascore si acolo gasesti scorurile din Europa si Romania

| R0co3 a răspuns:

Salut,
Pai, asa ceva inca nu exista dar stiu eu 2 site-uri foarte bune, pe care le recomand. xD:
1) Flashscore : Cand cineva da gol este ca si cum tribune sare in aer. Cand se termina meciul sau prima repriza se aude fluierul si cand iei rosu sau cartonas arata pe ecran.
2) Livescore
O noapte linistita,
Pa-Pa