| anonim_4396 a întrebat:

Ce ai vrea sa faci in viitor?

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sofer profesionist, sa conduc tirul.

| Vizitiul a răspuns:

Orice, dar nu copii agramati.

| Neimportant a răspuns:

Ce dorință mare poți avea! Că să fii Expert TPU trebuie să faci multe eforturi. Revenind la întrebare... în viitor cred că o să-mi găsesc alt serviciu mai bun, și să acord mai multă atenție muncii.

| madyddd a răspuns:

Buna. as vrea sa devin avocat.

| Monicaツ a răspuns:

Orice, numai sa fiu sanatoasa.

| Monicaツ a răspuns:

M-am gandit la ceea ce mi-as dori sa fac, adica sa mi se indeplineasca un vis, acela de a ajunge in America. Sper sa am vreodata sansa sa merg acolo. Intrebarea ta chiar m-a pus pe ganduri cand am dat primul raspuns. Sarbatori fericite!

| MiauMiauPisiPufoasa a răspuns:

Buna
As vrea sa merg in Japonia sa invat cum sa fiu mai calma la cutremure apoi dupa ce am destula experienta sa devin designer de moda.

| mona01 a răspuns:

Sincer,habar n-am imi doresc multe de la viata dar nu cred ca le pot avea iubesc cainii dar cu toate astea nu am unul...sad
Stii imi doresc sa fiu si EXPERT TPU dar nu am doar vreo 3 funde ma poti ajuta cu o fundita si un votisor?

| Monicaツ a răspuns (pentru mona01):

Ai vazut tu experti TPU care cersesc funde?

| 123Julia a răspuns:

Sa devin o pictorita renumita.

| 123Julia a răspuns (pentru 123Julia):

Tu?

| MoReTtA a răspuns (pentru 123Julia):

O profesionista in dans oriental. Dar in general nu vreau decat sa am un loc de munca bun si o familie sanatoasa.

| sonny89 a răspuns:

Pana la sfarsitul zilei: Vreau sa ies pe afara sa ma plimb.
Pana la sfarsitul anului: Sa ma bucur de ce-a mai ramas din anul asta.
La anul: Sa-mi gasesc un loc de munca.
In urmatorii zece ani: Sa-mi intemeiez o familie.
Pana la sfarsitul vietii: Sa ma bucur de ce-am realizat.

| termopile480 a răspuns:

Miar place sa fiu in vitorul apropiat un doctor renumit