| victoras22123 a întrebat:

Daca ai avea un bec un fir de par si un intrerupator ce ai face cu ele?

19 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Eu n-am păr.Îmi împrumuți?batting eyelashes

| Aleqa a răspuns:

Ti le-as baga in fund.

| robijam a răspuns:

As face un dezinvaporizator turbotronic de nucleoni electrostatici cu sarcina nucleara pozitiva cu diode care emit raze coerente de culoare rosie ( un laser dela jm3k3r ).

| iuliaiuliaiulia a răspuns:

Bag becul in priza si bzzz imi fac parul valvoi.

| Pisique a răspuns:

Aș pune întrerupătoru' într-o priză, apoi aș pune becu' în întrerupător și aș încerca să ard firul de păr cu becu'.

| condemnedAntagonist a răspuns:

M-aş gadila cu firul de păr, aş băga becu'n întrerupător şi m-aş electrocuta ca să scap de chinul gadilitului.

| JeStieKungFuDaNuStieKarate a răspuns:

Poi, becul l-as folosi sa ti-l dau de cap, intrerupatoru ca sa te electrocutez, iar firu de par... Nu stiu sa moara spiridusii

| niko200 a răspuns:

Pai...intrerupatorul va sta in locul becului si becul in locul intrerupatorului, iar firul de par mi-l voi lipi cu "Picatura ce lipeste, nimic nimic nu deslipeste" in cap

| єχcєєℓ a răspuns:

Becul l-as umple cu nutela.As face un circuit electric din acel bec, fir si intrerupator.Rezulta energie statica si cine stie? Poate fac o noua aroma de nutella.

| FadetoBlack a răspuns:

Le-aş păstra pentru zilele negre.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le‘as impacheta pe toate trei si ti le‘as faca cadou de ziua ta! La multi ani! ‘laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-aş dona americanilor loviţi de uragane.

| ILoveTacos a răspuns:

As aprinde becul folosind intrerupatorul, dupa care m-as holba la firul de par sperand sa vad urmele de degete ale criminalului care ca ucis-o pe Elodia, dupa care as manca un borcan cu Nutella de cactus

| SongokuJR a răspuns:

Ceva bun in nici un caz

| Mokaxoxo a răspuns:

Le-as da lui Chuck Norris.

| amiX a răspuns:

Leasi arunca pe toate

| Fiona232 a răspuns:

Leas folosi pentru o masina de clonat

| strumfverde a răspuns:

Rup firul de par in doua, o bucata o pun la plus cealalta la minus (la bec), leg firele la inrerupator, intrerupatorul la priza si am aprins becul! simpluwinking

| Ancutza_Anca_1989 a răspuns:

Le-as vinde in targ.