| anonim_4396 a întrebat:

Daca ai fi Dumnezeu Negru pentru o zi care ar fi primul lucru pe care l-ai face?

Răspuns Câştigător
| Neverwas a răspuns:

M-as razbuna pe toti cei care m-au distrus. As face sa-i doara la fel cum m-a durut pe mine!
Apoi as fura toate jeleurile gumate din lume.

14 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

N-am nici cea mai vagă idee.

| suităr a răspuns:

Cine?

| 六兆年と一夜物語 a răspuns:

M-aş freca de frigider.

| W3R4 a răspuns:

Hm...aş bate toţi copii din faţa blocului,care-mi dau jos hainele de pe frânghie, şi le-aş fura dulciurile. devil
(da, asta aş face, că acum dacă la fac asta, îmi iau eu bătaie de la mămicile lor...şi alea foarte civilizate. )

| Fridăm a răspuns:

Aş da nonculoare lumii.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Fridăm):

Nonșalanță*

| Fridăm a răspuns (pentru єχcєєℓ):

Nonculoare.

| єχcєєℓ a răspuns (pentru Fridăm):

Nonșalanță*

| DomnişoaraClannad a răspuns:

As mânca... dimineaţa mi-e foame.

| g4mma a răspuns:

Sex.

| Bianca306 a răspuns:

Eu nu vreau sa fiu Dumnezeu Negru pentru o zi pentru ca am o viata frumoasa.

| UnVis a răspuns:

Nimc mi-e prea lenehappy

| thegeaba a răspuns:

Mi-as trage cateva miliarde de euro in conturi, un căsoi in Primaverii, cateva masini de lux si probabil un elicopter.
Acestea fiind spuse, puteti sa ma votati cu incredere daca voi candida vreodata ca inalt oficial sau edil. Banii vostri vor fi folositi cu capwinking