| TheMechanix a întrebat:

Daca ai fi intr-o camera in care se afla JB si Basescu si ai avea un pistol cu un singur cartus, pe care l-ai impusca?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

L-as pune pe JB in spatele lui Basescu si as trage in base, iar glontul ar trece prin el direct in JB.

18 răspunsuri:
| ViezurE a răspuns:

Mi-as da un glont in oua.Pai nu? Daca stau cu 2 gay mai bine sa nu fiu abuzat.

| carminaburana43 a răspuns:

Nici unul pentru ca nu vreau ca dupa moarte sa am de-a face cu ei in iad.

Răspuns utilizator avertizat
| Summer5505 a răspuns:

Greu de ales...

| 7DaysCuPortocale a răspuns:

Pe JB
lasa`l pe Base ca barem el nu canta laughing

| DudăIamPanda a răspuns:

Pe jb lol

| DιιιάLøvєs1Dツ a răspuns:

Pe Base, ca pe jb l-as vinde laughing.

| HoneyCocaine a răspuns:

Pe mine rolling on the floor)

| whatevernvm a răspuns:

Basescu.

| TrendyHedgehog a răspuns:

Il impusc pe Base si lui JB i dau cu pistolu' in cap pana moare...

| AnnaSpiritualRavishment a răspuns:

Justin Bieber

| αηdяεy a răspuns:

@Flavius17SustineCampaniaSalvatiAnimalele Mi-ai citit gandurile si m-ai scutit de scriswinking

| Lorena_9198 a răspuns:

Basescu...e clar ca JB nu a facut nimic

| sweetgirl24 a răspuns:

Pe Basescu ca nu-i bun la nimic...rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa-i impusti pe amandoi. Pai ai zis tu ca are un singur glont acel cartus?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe aman2.m`am pregatit cu 2devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

M-ati exasperat cu intrebari de genu, copii retardati ce sunteti...chiar nu aveti ce face mi-e mila de voi.

| TheLifeIsEasy a răspuns:

Pe Basewinking. Macar daca as ramane cu justin, nu m-ar viola rolling on the floor. K e gay. laughing.